BETA

Nebankovní půjčka bez registru online - Reference__

 

 

Nebankovní půjčka bez registru - Půjčka bez registru - Online půjčka bez registru - Nebankovní půjčka bez registru

Nebankovní půjčka bez registru 400.000,-

„Potřeboval jsem půjčku 400.000 na rozjezd podnikání. Byla to velká investice a já jsem netušil, kde bych mohl takovou částku získat. Skoro každý, koho jsem oslovil, po mně chtěl poplatek a když jsem 2x zaplatil, tak jsem nedostal ani korunu. Už jsem si nevěděl rady. Do banky jsem jít nemohl, protože tam mi půjčku rovnou zamítli. Prý nedostatečný příjem a záznam v registru. Před pár dny jsem narazil na stránky bezva půjčky bez registru a když jsem viděl podmínky atd., neváhal jsem a zkusil si požádat. Za 2 dny mě kontaktoval soukromý investor z bezva půjčky bez registru a sdělil mi, že moje nebankovní půjčka byla online posouzena a že jsou ochotni mi poskytnout 400.000,-.
Byl jsem velmi nadšen a jelikož jsem dosti spěchal, na schůzce s investorem jsem se domluvil ještě v ten stejný den. Podepsala se úvěrová smlouva a část půjčky se vyplatila ihned na místě v hotovosti. Zbytek odešel na účet.
Jsem opravdu rád, že existují i slušní poskytovatelé nebankovních půjček.
Děkuji.“

Dohnal, 35 let, Ostrava
Poskytnutá půjčka400.000,-

 


Created by Wallis Media
Reklama
Půjčka bez registru - Online půjčka bez registru - Nebankovní půjčka bez registru - Online půjčka

Pojem půjčka uveden na webové stránce http://bezvapujckabezregistru.cz je totožný s pojmem zápůjčka podle zákona č. 89/2012 Sb., který nabyl účinnosti 1.1.2014

Tato stránka nezobrazuje nabídku reklamou, ani předsmluvní informace dle zákona č. 145/2010 Sb. Jedná se pouze o orientační informace o půjčce, konkrétní parametry půjčky získá klient v případě navázání kontaktu se svým investorem nebo zprostředkovatelem.