BETA

Nebankovní půjčka bez registru online - Reference__

 

 

Půjčka bez registru - Online půjčka bez registru - Nebankovní půjčka bez registru - Reference

Nebankovní půjčka bez registru 400.000,-

„Potřeboval jsem půjčku 400.000 na rozjezd podnikání. Byla to velká investice a já jsem netušil, kde bych mohl takovou částku získat. Skoro každý, koho jsem oslovil, po mně chtěl poplatek a když jsem 2x zaplatil, tak jsem nedostal ani korunu. Už jsem si nevěděl rady. Do banky jsem jít nemohl, protože tam mi půjčku rovnou zamítli. Prý nedostatečný příjem a záznam v registru. Před pár dny jsem narazil na stránky bezva půjčky bez registru a když jsem viděl podmínky atd., neváhal jsem a zkusil si požádat. Za 2 dny mě kontaktoval soukromý investor z bezva půjčky bez registru a sdělil mi, že moje nebankovní půjčka byla online posouzena a že jsou ochotni mi poskytnout 400.000,-.
Byl jsem velmi nadšen a jelikož jsem dosti spěchal, na schůzce s investorem jsem se domluvil ještě v ten stejný den. Podepsala se úvěrová smlouva a část půjčky se vyplatila ihned na místě v hotovosti. Zbytek odešel na účet.
Jsem opravdu rád, že existují i slušní poskytovatelé nebankovních půjček.
Děkuji.“

Dohnal, 35 let, Ostrava
Poskytnutá půjčka400.000,-

 


Nebankovní půjčka do výplaty 20.000,-

„Do výplaty jsem potřebovala půjčit 20.000,- a nikde mi nechtěli pomoci. Nevím, z jakého důvodu, ale ani nebankovní půjčky mi nechtěli pomoci. Hledala jsem tedy dále. Pak jsem našla soukromé investory z bezva půjčky bez registru. Jejich politika byla úplně jiná než u konkurenčních nebankovních půjček. Možnost vyplnění žádosti byla online, předčasné splacení bylo také možné, úrok nebyl nějak přemrštěný a hlavně poskytli půjčku téměř každému. Mně samozřejmě také.

V průběhu pár hodin po vyplnění online žádosti jsem dostala vyrozumění. Myslela jsem, že se jedná o nějaký žert. Zavolala jsem na číslo, které bylo uvedeno a tam jsem se dozvěděla, že je potřeba už se jen domluvit na schůzce, podepsat úvěrovou smlouvu, domluvit se na splátkách a online půjčka bude vyplacena v hotovosti. Když jsem na schůzku dorazila, očekávala jsem větu typu, že budu muset zaplatit ještě něco předem. Nicméně žádná taková věta nepadla. Podepsala se smlouva o půjčce, domluvili jsme se na tom, že půjčku za měsíc doplatím celou a rovnou mi investor půjčku vyplatil v hotovosti.
Pokud hledáte nebankovní půjčku, která je férová a poctivá, tak rozhodně tato. Jsem maximálně spokojená, že jsem ji našla. Ještě dnes si od nich občas půjčím. Přeci jen nečekané výdaje mohou nastat kdykoli. Nešla bych už nikam jinam.“

Kalinovská, 41 let, Praha
Poskytnutá půjčka20.000,-

 


Online půjčka na vyplacení exekuce 190.000,-

„Dostala jsem se do dosti nepříjemné pasti s půjčkami. Díky tomu jsem dostala už i exekuci a potřebovala jsem se všeho co nejdříve zbavit. Díky exekuci jsem nemohla hledat jinde než mezi nebankovními půjčkami.
Jenže mezi nebankovními půjčkami byl háček, a to takový, že skoro každá půjčka požadovala poplatek předem, protože nemají jistotu, že bych půjčku splácela. Hledala jsem tedy dále, protože už jsem si skrze poplatky předem naletěla. Našla jsem spoustu půjček, které slíbily, že poskytnou online půjčku, ale nakonec z toho nic nebylo, jelikož už jsem nebyla ochotna něco předem platit.
Pak jsem našla internetové stránky nebankovní bezva půjčky bez registru. Podívala jsem se na ně a všimla si, že není problém poskytnout nebankovní půjčku na vyplacení exekuce. Zkusila jsem si tedy vyplnit online žádost tak, jak to stálo na stránkách. Po 2 dnech se mi ozvali z úvěrového oddělení s tím, že moje online půjčka je schválena ale musí jít na vyplacení exekuce. S tím jsem problém neměla. Půjčka stejně měla jít na vyplacení exekuce, takže tím lépe. Nemusela jsem platit žádný poplatek předem, podepsaly se veškeré potřebné dokumenty a já jsem v průběhu pár dní mohla žít bez problémů a splácela jednu jedinou půjčku.
Lituji, že jsem tuto možnost nenašla dříve. Nemusela bych řešit tolik starostí a mohla jsem být v klidu.
Moc děkuji za pomoc.“

Karlovská, 48 let, Semily
Poskytnutá půjčka190.000,-

 


Rychlá půjčka na konsolidaci 300.000,-

„Skoro každý dnes nabízí konsolidaci půjček. Je to jedna z nejlepších variant jak si sjednotit všechny půjčky a splácet pouze jednu. Jenže už ne každý tuto službu poskytne. Na trhu nebankovních půjček je mnoho takových, kteří slíbí, vezmou poplatek předem a pak už se nic neděje. Takhle jsem to měl i já. Chtěl jsem si zkonsolidovat všechny půjčky a splácet jedinou. Najít společnost, která by poskytla půjčku na konsolidaci, bylo problematičtější, než jsem čekal. Už jsem uvažoval spíše nad bankrotem. Pak jsem našel v e-mailu nabídku bezva půjčky bez registru. Pročetl jsem si všechny informace a všiml si, že mohou půjčit i na konsolidaci.
Moc jsem tomu nevěřil. Myslel jsem si, že opět někdo po mě bude chtít poplatek předem. Vyplnil jsem online žádost o půjčku a čekal, co se bude dít. Byl jsem mile překvapen, když mi konsolidace vyšla a já jsem mohl začít řešit celou situaci. Domluvil jsem se na schůzku s obchodním zástupcem, se kterým se vše vyřídilo a nyní splácím už jen jednu jedinou půjčku. Měl jsem ze schůzky výborný pocit.
Pán byl milý, vše vysvětlil a hlavně se choval profesionálně. Rýpavě jsem se vyptával na vše možné. Každopádně děkuji za nabídku. Bezva půjčka bez registru funguje a já jsem rád, že ji mám.“

Škrabal, 32 let, Opava
Poskytnutá půjčka300.000,-

 


Created by Wallis Media
Reklama
Online půjčka bez registru | Nebankovní půjčka bez registru | Online a bez registru - Online půjčka

Pojem půjčka uveden na webové stránce http://bezvapujckabezregistru.cz je totožný s pojmem zápůjčka podle zákona č. 89/2012 Sb., který nabyl účinnosti 1.1.2014

Tato stránka nezobrazuje nabídku reklamou, ani předsmluvní informace dle zákona č. 145/2010 Sb. Jedná se pouze o orientační informace o půjčce, konkrétní parametry půjčky získá klient v případě navázání kontaktu se svým investorem nebo zprostředkovatelem.